Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.

ul. Paca 37, 04-386 Warszawa
tel.: (0-22) 333 88 24
mail: biuro@pws-promedia.pl

NIP 113-24-28-273
REGON 015488895


 
Prezes Zarządu

Małgorzata Windorbska
 
 
Członek Zarządu

Helena Głuc
 
 
Członek Zarządu

Krzysztof Gonciarek

e-mail: k.gonciarek@pws-promedia.pl

 


 

Kontakt z redakcjami (szczegółowe dane na portalach poszczególnych czasopism)

 

Hotelarz

Redaktor naczelny: Rafał Szubstarski

Kontakt z redakcją:

tel: +48 22 333 88 01

e-mail: hotelarz@pws-promedia.pl

www.e-hotelarz.pl

 

Rynek Turystyczny

Redaktor naczelny: Zbigniew Bielkowicz

Kontakt z redakcją:

tel: + 48 22 333 88 17

e-mail: rynekturystyczny@pws-promedia.pl

www.rynekturystyczny.pl

 

Polski Jubiler

Redaktor naczelny: Marta Andrzejczak

Kontakt z redakcją:

tel +48 22 333 88 18

e-mail: polskijubiler@pws-promedia.pl

www.polskijubiler.pl

 

Restauracja

Redaktor prowadzący: Rafał Skórski

tel +48 22 333 88 30

e-mail: restauracja@pws-promedia.pl

www.e-restauracja.com

 

Nowoczesna Stacja Paliw

Redaktor naczelny: Rafał Skórski

tel +48 22 333 88 45

e-mail: nsp@pws-promedia.pl

www.e-stacjapaliw.pl

 


 

Dział reklamy:

Małgorzata Grenda – Kierownik Działu Reklamy

tel +48 22 333 88 02

fax +48 22 333 88 99

e-mail: m.grenda@pws-promedia.pl

 

Anna Januszewska

tel +48 22 333 88 06

fax +48 22 333 88 99

e-mail: a.januszewska@pws-promedia.pl

 

Mirosława Włodarczyk

tel + 48 22 333 88 04

fax +48 22 333 88 99

e-mail: m.wlodarczyk@pws-promedia.pl

 

Wioletta Wiater

tel +48 22 333 88 10

fax +48 22 333 88 99

e-mail: w.wiater@pws-promedia.pl

 

International Sales

Mirek Kraczkowski

600 344 881

e-mail: mirek.kraczko@gmail.com

 

 


 

Studio graficzne:

Dominika Adamczyk

d.adamczyk@pws-promedia.pl

 

Elżbieta Grudzień

e.grudzien@pws-promedia.pl

 

 


 

Redakcja internetowa i IT:

internet@pws-promedia.pl

 


 

Kadry/faktury

Marzena Michalik

kadry@pws-promedia.pl

tel +4822 333 88 14

Dział kolportażu i dystrybucji

Szef działu: Monika Sadowska-Kłakus

 

Biuro Obsługi Klienta

godziny otwarcia: 8.00 – 15.00

bok@pws-promedia.pl

tel 22 333 88 26

fax 22 333 88 82